Вівторок
23.04.2019
14:26
Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сайт поета Анатолія Загравенка
          Народився у 1938 році у смт.
Новоархангельську Кіровоградської області на Україні. Після закінчення  місцевої загальноосвітньої середньої школи вступив до Львівського технічного училища №8, де набув спеціальності формувальника - ливарника. Був направлений на роботу на Алтайський тракторний завод, працював там три роки, поки не був призваний в армію.Служив у Московському військовому окрузі, в інженерній частині, що базувалася на станції Нахабіно. Демобілізувався у 1963 році офіцером запасу і повернувся в Україну. У роки незалежності, уже будучи у відставці, добровільно склав присягу на вірність Україні.


Із 1964 року – на журналістській роботі. Пройшов шлях від кореспондента до редактора об’єднаної міськрайонної газети, що проіснувала до 1995 року, а потім очолив міську газету “Знам’янські вісті”. Звідти у 2003 році пішов на пенсію.

У 1971 році закінчив відділ поезії (творчий семінар Д. Ковальова) Літературного інституту ім.  О. М. Горького в м. Москві. А з 1973 до 1975 року вивчав журналістську науку у Київській вищій партійній школі.

Друкуватися розпочав  у вісімнадцятирічному віці. Перший вірш “Любить гуцул очі сині” було надруковано у львівській молодіжній газеті. А згодом вірш “Твої руки” з’явився у журналі “Жовтень”.

Друкував добірки у колективних збірниках: “Там, де Ятрань”…(м. Кіровоград), “Вітрила” (видавництво “Молодь”, м. Київ), “Кроки” (м.Дніпропетровськ).

Першу книгу -- “Іскрини дощу” -- видав у видавництві “Промінь” (м. Дніпропетровськ) у 1990 році.

Послідуючі збірки виходили: у 1997 році “Спадок” (Центрально-Українське видавництво, м. Кіровоград), 1998 — “Дике поле”, 1999 —“ Меди полинові”, 2000 —“Доля”, 2001— “Сповідь”, 2002 —“Часослов”, 2003 — “Щастя”, 2004 — “Майдан” ( Знам’янський міський Ресурсний Центр, м. Знам’янка Кіровоградської області ).

Член Національної спілки письменників України. Лауреат обласної журналістської премії імені Ю. Яновського, переможець загальноукраїнського конкурсу ”ЗМІ — громадянському суспільству”, відзначений навчальною поїзкою до Канади, де вивчав досвід роботи неприбуткових громадських організацій.

Активний учасник руху за утвердження в Україні повноцінного громадянського суспільства, палкий прихильник державної незалежності України, відродження її мови, духовності. Це й визначає зміст моєї літературної творчості та громадсько - політичної діяльності.


Анатолій  Загравенко

  Каталог http://www.katalozheg.ru Белый каталог ссылок Каталог сайтов www.sonniconline.ru Каталог http://www.internetmir.ru Лучшие сайты интернета в каталоге Intenetmir Каталог сайтов Каталог ссылок. Информационный портал - Старого.NET Работа, база вакансий и резюме Український стиль: Прикольні патріотичні футболки :: вишиванки :: подарункиДух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняПиши українськоюНаше-РіднеWINDOWS-UA [Vox.com.ua] Портал українцяНАШЕ - тексти пісеньУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET "Весела Абетка" — Для дітей УкраїниИконка сайта сделана при помощи favicon.ru Літературний сайт
Рукопис Просвіта
 
код кнопки мого сайту