Народився у 1938 році у смт. Новоархангельську Кіровоградської області на Україні. Після закінчення місцевої загальноосвітньої середньої школи вступив до Львівського технічного училища №8, де набув спеціальності формувальника - ливарника. Був направлений на роботу на Алтайський тракторний завод, працював там три роки, поки не був призваний в армію.Служив у Московському військовому окрузі, в інженерній частині, що базувалася на станції Нахабіно. Демобілізувався у 1963 році офіцером запасу і повернувся в Україну. У роки незалежності, уже будучи у відставці, добровільно склав присягу на вірність Україні.
Із 1964 року – на журналістській роботі. Пройшов шлях від кореспондента до редактора об’єднаної міськрайонної газети, що проіснувала до 1995 року, а потім очолив міську газету “Знам’янські вісті”. Звідти у 2003 році пішов на пенсію.
У 1971 році закінчив відділ поезії (творчий семінар Д. Ковальова) Літературного інституту ім. О. М. Горького в м. Москві. А з 1973 до 1975 року вивчав журналістську науку у Київській вищій партійній школі.
Друкуватися розпочав у вісімнадцятирічному віці. Перший вірш “Любить гуцул очі сині” було надруковано у львівській молодіжній газеті. А згодом вірш “Твої руки” з’явився у журналі “Жовтень”.
Друкував добірки у колективних збірниках: “Там, де Ятрань”…(м. Кіровоград), “Вітрила” (видавництво “Молодь”, м. Київ), “Кроки” (м.Дніпропетровськ).
Першу книгу -- “Іскрини дощу” -- видав у видавництві “Промінь” (м. Дніпропетровськ) у 1990 році.
Послідуючі збірки виходили: у 1997 році “Спадок” (Центрально-Українське видавництво, м. Кіровоград), 1998 — “Дике поле”, 1999 —“ Меди полинові”, 2000 —“Доля”, 2001— “Сповідь”, 2002 —“Часослов”, 2003 — “Щастя”, 2004 — “Майдан” ( Знам’янський міський Ресурсний Центр, м. Знам’янка Кіровоградської області ).
Член Національної спілки письменників України. Лауреат обласної журналістської премії імені Ю. Яновського, переможець загальноукраїнського конкурсу ”ЗМІ — громадянському суспільству”, відзначений навчальною поїзкою до Канади, де вивчав досвід роботи неприбуткових громадських організацій.
Активний учасник руху за утвердження в Україні повноцінного громадянського суспільства, палкий прихильник державної незалежності України, відродження її мови, духовності. Це й визначає зміст моєї літературної творчості та громадсько - політичної діяльності.
Анатолій Загравенко